Wystawa zegarków w Bazylei 31 marca ~ 4 kwietnia 2022 r.

March 3, 2022
najnowsze wiadomości o firmie Wystawa zegarków w Bazylei 31 marca ~ 4 kwietnia 2022 r.

30 sierpnia 2021 r. Baselworld oficjalnie otworzyło swoje pierwsze „wyskakujące wydarzenie” w Genewie, podczas konferencji prasowej ukazującej nowego ducha Baselworld – otwartego, radosnego i połączonego.Wydarzenie jest częścią Baselworld 2022, oficjalnego komunikatu prasowego i oficjalnego ogłoszenia, że ​​Baselworld w Szwajcarii zaplanowano od czwartku 31 marca do poniedziałku 4 kwietnia 2022 r.
Nowy Baselworld zostanie „uruchomiony w bezprecedensowy sposób, wychodząc poza tradycyjne miejsca, aby zadowolić branżę i jej klientów”.Nowy duch Baselworld zostanie po raz pierwszy zaprezentowany podczas wydarzenia w Genewie, które odbędzie się 30 sierpnia Od poniedziałku do czwartku, 2 września, zbiega się z Geneva Watch Days.
10 marek zegarków - Claude Meylan, IceWatch, BA111OD Watch Concept, Bomberg, Furlan Marri, Ikepod, Riskers, Sinn Spezialuhren oraz Ludovic Ballouard i David Candaux ze Szwajcarskiego Stowarzyszenia Niezależnych Zegarmistrzów (AHCI).Wszyscy zostali wybrani pod nowym szyldem Baselworld ze względu na ich niezależny wizerunek, skalę i wyjątkowe pozycjonowanie.
W wysoce integracyjnej atmosferze, w tym tygodniu w Genewie, ludzie przeżyli ożywione wydarzenie towarzyskie, w tym przyjęcie otwierające, przyjęcie koktajlowe happy hour, after-show i imprezę zamykającą.Ekscytująca i profesjonalna transmisja na żywo z rozmową o espresso pomiędzy dyrektorem zarządzającym Baselworld Michelem Lorisem-Melikoffem i dyrektorem generalnym Bvlgari Jean-Christophe Babinem i starszym doradcą Phillipsa Aurelem Bacs współpracującym z Bacs & Russo;ze Światową Federacją Biżuterii (CIBJO) Seria dyskusji panelowych z przewodniczącym Gaetano Cavalieri na aktualne tematy, takie jak blockchain (CIBJO ma stowarzyszenia członkowskie w ponad 45 krajach, w których uczestniczy ponad 7 milionów ludzi z światowego przemysłu jubilerskiego i kamieni szlachetnych) na tematy w tym m.in. „CPO (Certified Pre-Owned, Watchmaking and Jewelry)”, „Women in Watchmaking” i „The Art of Collecting”.
To wspaniałe doświadczenie zostanie powtórzone na większą skalę podczas przyszłorocznego pokazu w Bazylei.„Odrodzony” duch Baselworld 2022 zostanie ujawniony w nowym środowisku, które jest przyjazne, stylowe, otwarte i bardziej „przyjazne ludziom”.
Czekamy na jeszcze bardziej ekscytujący nowy Baselworld 2022!