SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD

  • Chiny SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD profil firmy
  • Chiny SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD profil firmy
  • Chiny SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD profil firmy
  • Chiny SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD profil firmy
  • Chiny SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD profil firmy
  • Chiny SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD profil firmy
  • Chiny SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent
marki PAMIĘĆ POCHODZENIA
Ilość pracowników 80~100
Coroczne wyprzedaże 10000000-12000000
Rok założenia 2012
pc Export 80% - 90%

Wprowadzenie

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem.Wiele znanych firm wybiera nas jako producenta zegarków OEM/ODM.Aby zapewnić jakość i terminowość, uzyskujemy bezcłowy przywilej importowy od organów celnych dla łatwych komponentów źródłowych ze Szwajcarii i Japonii.Aby obniżyć Twoje koszty, pozyskujemy materiały od ponad 20 lokalnych dostawców, którzy współpracują ze sobą od wielu lat.W Shenzhen Forever Time Watch dostarczamy setki modeli do wyboru, w tym zegarki promocyjne, zegarki modowe, zegarki kieszonkowe i zegarki sportowe.A nasz 11-letni starszy konsultant ds. sprzedaży zapewni Ci rozwiązania sprzedażowe w oparciu o sytuację Twojej firmy, aby pomóc Ci rozwinąć rynek.Nasza miesięczna wydajność wynosi 500 000 sztuk, z czego ponad 50% dostarczamy do Ameryki Północnej i Europy.Dołącz do największych światowych marek i wybierz współpracę z nami.Pod kierownictwem naszego zespołu zarządzającego z ponad 20-letnim doświadczeniem jesteśmy przekonani, że możemy również spełnić Państwa potrzeby w zakresie zamówień.Pozdrawiamy za nasz sukces w najbliższej przyszłości!

Usługa

Najlepsza usługa Wieczny czasZegarek

 

Bezpłatna konsultacja przedsprzedażna/bezpłatny rysunek projektowy

 

Nasi profesjonalni koledzy z marketingu i biznesu zapewnią szybką odpowiedź przedsprzedażną i bezpłatne konsultacje w ciągu 12 godzin.Możemy zapewnić klientom wszelkiego rodzaju wsparcie techniczne i pomóc klientom wykonać renderingi za darmo w celu potwierdzenia potrzebnych projektów.

 

15-45 dni roboczych szybka dostawa

 

Gwarantujemy szybszą dostawę dla klientów, silną spójność zespołu i redukcję niepotrzebnych strat czasu.W najszybszym czasie zrealizowaliśmy produkcję dla klientów w ciągu 2 tygodni, wypełniając potrzeby magazynowe klienta.

 

Ścisła kontrola jakości produkcji

 

a) Kontrola surowców

 

Działamy w branży produkcji zegarków i wspiera nas wielu dostawców komponentów.Wybieramy dostawców o najbardziej stabilnej jakości i czasie dostawy do współpracy i wysyłamy osobę QC, aby pozostała w fabryce dostawcy w celu zapewnienia jakości.

 

b) warsztat

 

Mamy teraz warsztat bezpyłowy na 100 000 poziomów, a każdy pracownik musi nosić przypinaną czapkę, pokrowiec na buty i przyjazną dla środowiska odzież bezpyłową.Przed wejściem do warsztatu jest prysznic powietrzny, który zapewnia, że ​​nie ma kurzu.Upewnij się, że środowisko pracy jest czyste i bezpieczne.

 

c) Kontrola jakości

 

c1.Kontrola jakości warsztatu

Kontrola jakości zostanie przeprowadzona na końcu każdego ogniwa produkcyjnego, a niekwalifikowane części zostaną bezpośrednio wyeliminowane.

c2.Ogólna kontrola jakości

Przed ostatecznym zapakowaniem dokładnie sprawdzimy, czy gotowy produkt nie zawiera żadnych wad lub nie zawiera włosów i kurzu.

 

d) Reklamacje jakościowe

 

Gdy klient złoży reklamację jakościową, w ciągu 24 godzin spotkamy się z odpowiedzialnym działem, przeanalizujemy problemy i wypracujemy rozwiązania.

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej fabryki zegarków, skontaktuj się z nami!Witamy Państwa zapytania na naszej skrzynce pocztowej: Tracy@szhfwatch.com i czekamy na współpracę z Państwem.

 

Nasz zespół

Nasz zespół składa się z działu zarządzania, działu badań i rozwoju, działu sprzedaży, działu marketingu, działu produkcji, działu kontroli jakości oraz działu obsługi posprzedażnej.Łączy elity branżowe, wielu weteranów z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży.Odbywają się również regularne szkolenia dla początkujących w branży i nie tylko pracujemy razem, ale także jako rodzina!

 

Chiny SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD profil firmy 0Chiny SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD profil firmy 1

Weź udział w szkoleniach grupowych i szkoleniach z rozwoju outdoorowego

Chiny SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD profil firmy 2Chiny SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD profil firmy 3Chiny SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD profil firmy 4

Urodziny odbywają się co miesiąc

Chiny SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD profil firmy 5Chiny SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD profil firmy 6Chiny SHENZHEN FOREVER TIME CO.,LTD profil firmy 7

Zostaw wiadomość